کفش ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی

کفش: ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی رییس جمهور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

خداحافظی موقت مسی از تیم ملی آرژانتین

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لیونل مسی در دیدارهای آینده تیم ملی آرژانتین به میدان نخواهد رفت. مهاجم آلبی سلسته حداقل تا آخر سال 2018 جهت تیم ملی کشو..

ادامه مطلب

ما نیاییم دست غیر فوتبالی ها می افتد ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.19

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.02.19 / ما نیاییم دست غیر  فوتبالی ها  می افتد  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی ا..

ادامه مطلب

با کی‌روش توافق کردیم به یکدیگر کمک کنیم / شفر

سرمربی استقلال گفت: با کی‌روش توافق کردیم که جهت کسب موفقیت به یکدیگر کمک کنیم. ایران | توافق | سرمربی | موفقیت | استقلال | سرمربی تیم ملی | اخبار ..

ادامه مطلب

پیراهن پرسپولیس ۵۰۰ میلیون می‌ارزد/ حرف‌های کریمی درست است ، شاهرودی

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شروع دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فشردگی دیدارهای این تیم در لیگ برتر گفت: مطمئنا برانکو تدابیر و بر..

ادامه مطلب

ستاره پرو جام‌جهانی را از دست داد

پائولو گررو به علت مصرف کوکایین به وسیله فیفا محروم شد و جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست داد. ستاره پرو جام جهانی را از دست داد عبارات ..

ادامه مطلب

کمیته انضباطی هر لحظه یک طرفه تصمیم‌گیری می‌کند / دایی

سرمربی سایپا گفت: بازیکنان محروم و مصدوم زیادی داریم و باید در بازی با پیکان از بازیکنان جوان‌مان استفاده کنیم.  دایی: کمیته انضباطی هر لحظه ی..

ادامه مطلب

اسامی ۱۰ بازیکن پر درآمد والیبال دنیا

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت آمریکایی کازتد ریویو، اسامی ۱۰ بازیکن پر درآمد والیبال در سال ۲۰۱۷ اعلام شده است در این بین ویلفرد لئون در صدر قرار دارد. ..

ادامه مطلب

هافبک محبوب در لیست 18 نفره منصوریان

به گزارش خبرآنلاین؛ مجتبی جباری با توجه به آمادگی که در روزهای گذشته از خود نشان داده است با تصمیم منصوریان نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفته است و ..

ادامه مطلب

دیدار کی‌روش و ملی‌پوشان با رییس‌جمهور

به گزارش خبرآنلاین؛کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشومان به همراه بازیکنان و اعضای تیم که جواز حضور در جام جهانی روسیه را کسب کردند، فردا صبح با حسن ..

ادامه مطلب