کفش ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی

کفش: ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی رییس جمهور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

خروج از برجام یک محاسبه اشتباه بزرگ است / یک مقام پیشین آمریکا

یک مقام پیشین آمریکا در دوران ریاست جمهوری اوباما تاکید کرد: خروج از توافق هسته‌ای یک اشتباه بزرگ است و این کار به انزوای ما از متحدان‌مان منجر خواهد ..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

«محمدباقر نوبخت» سخنگوی قوه مجریه دوازدهم شد

به گزارش تسنیم، نخستین نشست خبری سخنگوی قوه مجریه در دولت دوازدهم فردا سه شنبه صبح با حضور محمدباقر نوبخت و در جمع خبرنگاران برگزار می شود. ..

ادامه مطلب

جهت ویزا به سفارت‌های ما در دیگر کشورها بروید / سفارت آمریکا خطاب به شهروندان روسیه

توقف صدور ویزای آمریکا جهت اتباع روسیه پرسشها فراوانی را به همراه می‌آورد؛ به همین جهت سفارت آمریکا در مسکو راهکار جایگزینی را جهت شهروندان روس پیشنهاد..

ادامه مطلب

فرصت مجدد یک روزه جهت گزینش رشته ارشد علوم پزشکی

مرکز سنجش پزشکی از ایجاد وقت مجدد یک روزه در سه‌شنبه ۳۱ شهریور ماه جهت گزینش رشته محل و ویرایش اطلاعات آزمون ارشد علوم پزشکی خبرداد.  فرصت..

ادامه مطلب

واکنش تند ترامپ به انتقادهای جمهوری‌خواهان راجع به شارلوتزویل

رئیس جمهوری آمریکا زیاد کردن انتقادهای هم حزبی‌هایش از واکنشش در قبال خشونت‌های شارلوتزویل ویرجینیا را به شدت مورد انتقاد و محکومیت قرار داد. ..

ادامه مطلب

ترمیم دی‌ان‌ای، گامی جهت ریشه‌کنی بیماری‌های ارثی

دانشمندان جهت ریشه‌کن کردن بیماری‌های ارثی نخستین گام موثر را در مسیری طولانی با “ترمیم دی‌ان‌ای در سلولهای انسان” برداشته‌اند.  ..

ادامه مطلب

پخش زنده مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست‌جمهوری از شبکه یک

به گزارش ایسنا ، مراسم تنفیذ حکم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، دوازدهمین رییس جمهور اسلامی ایران، به وسیله حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقل..

ادامه مطلب