کفش ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی

کفش: ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی رییس جمهور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیراهن پرسپولیس ۵۰۰ میلیون می‌ارزد/ حرف‌های کریمی درست است ، شاهرودی

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شروع دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فشردگی دیدارهای این تیم در لیگ برتر گفت: مطمئنا برانکو تدابیر و برنامه ها

پیراهن پرسپولیس ۵۰۰ میلیون می‌ارزد/ حرف‌های کریمی درست است ، شاهرودی

شاهرودی: پیراهن پرسپولیس ۵۰۰ میلیون می ارزد/ حرف های کریمی درست است

عبارات مهم : میلیون

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید فدراسیون فوتبال باید با فساد مقابله کند.

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شروع دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فشردگی دیدارهای این تیم در لیگ برتر گفت: مطمئنا برانکو تدابیر و برنامه های خاصی جهت این فشردگی دارد و بهتر از هر کسی می داند چگونه باید تیمش را ارنج کند که تقسیم نیرو بشود. ما دلواپس این عنوان نیستیم و امیدواریم بازیکنان در بازی های پیش رو تمام امتیازات را بگیرند.

وی در ادامه با بیان این که بازیکنان باید با علاقه به پیراهن پرسپولیس جهت این تیم بازی کنند گفت: وقت ما می گفتند پیراهن پرسپولیس خودش ارزش بالایی دارد و الان فکر می کنم این پیراهن ۵۰۰ میلیون ارزش دارد. بازیکن باید بداند در چه تیمی بازی می کند و این پیراهن چه افتخاری جهت آنها داشته هست. بازیکنان اگر الان محبوبیتی دارند به خاطر نام پرسپولیس هست. الان در زیاد تمرینات پرسپولیس چند ۱۰۰ نفر به تمرین می روند تا بازیکنان را ببینند. من مطمئنم بازیکنان از این پرسشها اطلاع دارند و به زودی قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

پیراهن پرسپولیس ۵۰۰ میلیون می‌ارزد/ حرف‌های کریمی درست است ، شاهرودی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در بخش بعدی صحبت هایش به انتقادات علی کریمی نسبت به فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: کریمی تازه به جرگه مربیان پیوسته و تازه این پرسشها را می بیند. سال ها است اتفاقاتی که کریمی از آن ها صحبت می کند را می بینیم و می گوییم ولی گوش شنوایی نیست. حرفی های کریمی واقعا درست است و باید به آن توجه شود. تیمی می آید کلی هزینه می کند تا نتیجه بگیرد ولی گاهی یک سوت اشتباه سرمایه های یک کلوب را به باد می دهد.

او افزود: سال ها است که همه می دانند فساد وجود دارد ولی عزم جدی جهت مقابله با آن نیست. من همه حرف های کریمی را قبول دارم و اعتقاد دارم باید فدراسیون با ورود به این پرسشها به دنبال مبارزه با فساد باشد. نه این که بخواهد روبه روی کریمی قرار بگیرند.

رضا شاهرودی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شروع دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فشردگی دیدارهای این تیم در لیگ برتر گفت: مطمئنا برانکو تدابیر و برنامه ها

واژه های کلیدی: میلیون | فوتبال | پیراهن | بازیکنان | علی کریمی | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs