کفش ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی

کفش: ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی رییس جمهور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کمیته انضباطی هر لحظه یک طرفه تصمیم‌گیری می‌کند / دایی

سرمربی سایپا گفت: بازیکنان محروم و مصدوم زیادی داریم و باید در بازی با پیکان از بازیکنان جوان‌مان استفاده کنیم. 

کمیته انضباطی هر لحظه یک طرفه تصمیم‌گیری می‌کند / دایی

دایی: کمیته انضباطی هر لحظه یک طرفه تصمیم گیری می کند

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی سایپا گفت: بازیکنان محروم و مصدوم زیادی داریم و باید در بازی با پیکان از بازیکنان جوان مان استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا، دیدار تیم های سایپا و پیکان در چارچوب هفته پانزدهم فردا (سه شنبه) برگزار می شود. علی دایی بعدازظهر دوشنبه در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: فردا آخرین بازی نیم فصل مان است و می خواهیم با یک نتیجه خوب نیم فصل را به آخر برسیم. بازیکنان محروم و مصدوم زیادی داریم و باید از بازیکنان جوان مان استفاده کنیم. تیم پیکان نتیجه های خوبی گرفته و در بالای جدول قرار گرفته اند. اگر بازیکنان ما خودشان باشند این بازی را می بریم و ۱۶ روز با خیال راحت می گذرانیم.

کمیته انضباطی هر لحظه یک طرفه تصمیم‌گیری می‌کند / دایی

او راجع به محرومیت بازیکنانش از سوی کمیته انضباطی تصریح کرد: متاسفانه کمیته انضباطی با احترامی که جهت آن ها قائلم، هر لحظه یک طرفه تصمیم گیری می کند و هیچ اجازه ای به بازیکنان و مربیان نمی دهد تا از خودشان دفاع کنند و فقط به گزارش داور توجه می کنند. این طور هم حق ما و هم حق بازیکنان ضایع می شود. باید به ما هم وقت داده شود تا از خودمان دفاع کنیم. از آن ها می خواهم که فیلم بازی را نگاه کنند. متاسفانه ما نظارت آن چنانی روی داوران نداریم. این نیم فصل هم همه دیدند چه بلایی سر تیم ما آمد. در همه جای دنیا اعتراض وجود دارد و تا جایی که بی احترامی اتفاق نیفتد مشکلی ندارد. من دیروز ۱۰ میلیون جریمه شدم و غلامپور هم همین طور. من نمی دانم چطور این پول ها را می گیرند. از کمیته انضباطی پرسش دارم تا حالا توانستند حکم هایی که علیه کلوب ها راجع به قراردادها دادید پول آن ها را بگیرند و به ما بدهند؟

سرمربی سایپا راجع به قرعه تیم ملی در جام جهانی گفت: تیم ما در گروه مشکل قرار گرفته و سخت ترین گروه جام جهانی هست. قهرمان اروپا و قهرمان جام جهانی و عالی ترین تیم آفریقا در گروه ما هستند. بازیکنان ما هم خوب هستند. بازی تدارکاتی خوب می تواند ما را جهت بازی برابر این تیم های بزرگ آماده کند.

واژه های کلیدی: سرمربی | قهرمان | بازیکنان | جام جهانی | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs