کفش ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی

کفش: ایران فوتبال جام جهانی حسن روحانی رییس جمهور اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پژمان بازغی به «هایلات» پیوست

سینمایی «هایلایت» در قالب یک درام باعشق با مضمون اجتماعی در چند روز آتی وارد فاز تولید می‌شود و پژمان بازغی والهه حصاری نیز به تازگی به آن پیوسته‌اند.

پژمان بازغی به «هایلات» پیوست

پژمان بازغی به «هایلات» پیوست

عبارات مهم : پروژه

سینمایی «هایلایت» در قالب یک درام باعشق با مضمون اجتماعی در چند روز آتی وارد فاز تولید می شود و پژمان بازغی والهه حصاری نیز به تازگی به آن پیوسته اند.

به گزارش ایسنا به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، فیلم سینمایی «هایلات» به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی ساسان سالور که از آخرهای خردادماه پیش تولید آن شروع شده است بود، روزهای نهایی این مرحله را پشت سر می گذارد.

پژمان بازغی به «هایلات» پیوست

نعیمی بعد از فیلم های «بی وفا»، «سلام بر عشق» و «سایه های موازی» بعد از 2 سال، این بار در چهارمین سینمایی خود که در چند روز آتی با شروع فاز تولید جلو دوربین می رود، قصد دارد درامی باعشق را با مضمون اجتماعی روایت کند.

تیم تولید تا کنون مذاکراتی را با بعضی از بازیگران نام آشنا، جهت حضور در این پروژه انجام داده اند و از بین افراد موجود همکاری پژمان بازغی و الهه حصاری در این سینمایی قطعی شده است هست؛ به همین جهت ظرف چند روز آینده لیست عوامل این پروژه نیز تکمیل خواهد شد و بعد از آن با گزینش دیگر بازیگران این سینمایی از جمله نقش مهم زن،تست گریم نهایی انجام میشود.

سینمایی «هایلایت» در قالب یک درام باعشق با مضمون اجتماعی در چند روز آتی وارد فاز تولید می‌شود و پژمان بازغی والهه حصاری نیز به تازگی به آن پیوسته‌اند.

مسعود سلامی فیلمبردار سینما که آثاری چون خفه گی، زاپاس، ماحی و … را در کارنامه کاری خود دارد، به تازگی به این پروژه اضافه شده است است.

عوامل مهم سینمایی «هایلات» که پیش از این با نام «برخورد کوتاه» شکل گرفته بود، عبارتند از : نویسنده و کارگردان: اصغر نعیمی، تهیه کننده: ساسان سالور، دستیار کارگردان: سعید غلامی، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، صدابردار: محمد شاهوردی، گریم: مسعود عربی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، مدیر برنامه ریزی: مجید کرباسیان، سرمایه گذاران :رضا نصیری شهرضایی، حمیدرضا علی نژاد،مشاور رسانهای:فاطمه شهدوست.

واژه های کلیدی: پروژه | سینمایی | پژمان بازغی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs